Symfuhny je poznati američki igrači 'Twitch' koji je poznat po svojim tokovima Fortnite igre
Društveni-Media-Zvijezde

Symfuhny je poznati američki 'Twitch' igrač poznat po svojim 'Fortnite' igrama. Igračku karijeru započeo je kroz 'Twitch' 2018. godine i sada na platformi ima preko 500 tisuća sljedbenika. Od početka karijere Symfuhny sudjeluje na raznim solo i duo turnirima. Okupio se s igračima kao što su Zayt, Snood, Nate Hill i SypherPK. Symfuhny je stekao ogromnu popularnost kroz svoje projekte Fortnite uživo. Na svom 'YouTube' kanalu također objavljuje video igre. U svojoj debitantskoj godini Symfuhny je od jedne igre osvojio nagradni fond vrijedan više od 20 000 dolara, što je najviše u dosadašnjoj karijeri.

Igračka karijera

Svoj prvi stream uživo uživo objavio je u lipnju 2018. Svoj samostalni debi odradio je s 'Summer Skirmish Series NA - Week', osmotjednom internetskom serijom događanja koja je domaćin 'Epic Games'. Završio je na 12. mjestu turnira. Sljedećeg mjeseca ponovno je sudjelovao na istom turniru. Međutim, ovaj put je njegov učinak bio lošiji. Do kraja turnira bio je na 32. mjestu.

Symfuhny je sudjelovao u 'Summer Skirmish Series NA' i igrao zajedno s popularnim 'Fortnite' igračem Zaytom. Dvojac je zauzeo treće mjesto u prvom i drugom danu sedmoga tjedna turnira. Zatim se udružio s Christianom "Snood" Hastie, igračem "Ghost Gaming", za seriju "Fall Skirmish", koja je šest tjedana online serijal događaja čiji je domaćin 'Epic Games'. Tim je u prvom tjednu serije zaradio peto mjesto. U listopadu 2018. godine Symfuhny je ponovno igrao seriju 'Fall Skirmish' s igračem 'Faze Clan' Nate Hillom i bio je na četvrtoj poziciji do kraja petog tjedna. Sljedećeg mjeseca, on i stremi 'Luminosity Gaming' Ali "SypherPK" Hassan udružili su se za seriju 'BoomTV / Code Red', događaj 'Fortnite Esports'. Zauzeli su drugo mjesto u nizu.

U prosincu 2018. Symfuhny je svirao 'Winter Royale', internetski solo događaj koji je organizirao 'Epic Games'. Nažalost, njegov učinak nije bio do izražaja i bio je na 97. mjestu u finalu serije.

28. listopada 2018. Symfuhny je dobio novčanu nagradu od preko 20 000 američkih dolara iz serije “Fortnite Fall Skirmish - 6. tjedan - Stream-Vitational”. Završio je na 11. mjestu turnira i zaradio je oko 16,40% ukupnog osvojenog nagradnog novca. Ovo je najviša novčana nagrada s jednog turnira koji je Symfuhny osvojio do sada.

Symfuhny objavljuje svoje videozapise o igrama na svom računu 'Twitch' i 'YouTube' kanalu. Također emitira uživo na snimci 'Twitch' gdje ima dostojanstvo. Svoj 'YouTube' kanal stvorio je u travnju 2014. Kanal prvenstveno ugošćuje njegove videozapise s igrama. Sada ima preko 274 tisuće pretplatnika. Symfuhny je aktivan i na drugim društvenim medijskim platformama, poput "Instagrama" i "Twittera", gdje su njegovi postovi zaradili preko 385 tisuća, odnosno 86 tisuća sljedbenika.